پبش به سوی «پلان» بدون ترافیک

پبش به سوی «پلان» بدون ترافیک

کاربران ماهان نت و پیشگامان رایگان فیلم ببینید

۱۱ آذر ۱۳۹۶

کاربران اینترنت ماهان نت و پیشگامان از این پس با ترافیک رایگان فیلم می‌بینند.

سامانه نمایش آنلاین فیلم (VOD) پلان از نخستین اعضای خانواده شبکه‌ی نمایش خانگی در ایران است که می‌توان آن را بانکی از فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌های روز ایران و دنیا به حساب آورد. این سامانه همچنین محتوای سینمای جهان خود را با دوبله اختصاصی در اختیار کاربران قرار داده است.

سامانه پلان از بدو تاسیس تا کنون تلاش کرده اسباب راحتی مشترکین خود و کاربران اپراتورهای مختلف اینترنت را فراهم کند. اپراتورهایی که در ابتدا تعدادشان بسیار محدود بود اما اکنون می‌بینیم که هر روز برتعداد و خدماتشان افزوده می‌شود.

سامانه پلان در راستای سری اقدامات خود در جهت راحتی کاربرانی که در هر زمان و مکانی به راحتی به اینترنت دسترسی دارند، همچنین برای رایگان شدن ترافیک مصرفی آنها اقدام به رای زنی با اپراتورهای مختلف اینترنت کرد که نتیجه آن رایگان شدن ترافیک کاربرانی بود که از اینترنت شاتل و آسیاتک استفاده می‌کردند.

در ادامه این اقدامات سامانه‌ پلان برای راحتی هرچه بیشتر مخاطبان شبکه نمایش خانگی،‌ کاربران اینترنت پیشگامان و ماهان نت نیز از این پس می‌توانند بدون مصرف ترافیک اینترنت خود محتوای این سامانه‌ها را  در هر زمان و مکانی تنها با دسترسی به اینترنت، با کیفت‌های مختلف تماشا یا دانلود کنند.

کاربران می‌توانند محتوای مورد نظر خود یا یکی از اشتراک‌های مدت دار این سامانه را خریداری کنند و از تماشای آن لذت ببرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *