فصل دوم سریال جن گیر و ادامه مبارزه

فصل دوم سریال جن گیر و ادامه مبارزه

The exorcist

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

سریال جن گیر، مسیر سختی که شبکه فاکس (Fox) برای ساخت سریالی براساس فیلم مشهور و کلاسیک ژانر وحشت، جن گیر (the exorcist)، ساخته است برای فصل دوم هم ادامه پیدا کرد.

فصل اول سریال جن گیر تلاش دو شخصیت اصلی فیلم، پدر توماس و پدر مارکوس، برای نجات اعضای یک خانواده از تسخیر روح شیطانی را دیدیم. آنها در این مسیر شاهد خطراتی بودند که زندگی آنها و افراد تحت درمان را به خطر می‌انداخت، حقایق زیادی درباره شهر و ساکنان آن برایشان آشکار شد و البته اتفاق‌های جدیدی که مسیر پیش روی آنها را طولانی‌تر و سخت‌تر کرد.

فصل دوم سریال جن گیر

فصل دوم  exorcist هم ادامه همان راه دشوار و انجام مراسم مذهبی است اما به شیوه‌ای خطرناک‌تر. و این‌بار بچه‌های یک پرورشگاه قربانی‌های روح شیطانی می‌شوند یک که باید از دست شیطان نجات داده شوند و در این مسیر بارها جان پدر توماس و پدر مارکوس به خطر می‌افتد.

در این فصل همچنان شخصیت‌هایی را می‌بینیم که ناگهان وارد داستان می‌شوند و از دو کشیش کمک می‌خواهند در حالیکه او دست نشانده شیطان است و تله‌ای برای بخ دام انداختن و نابود کردن کشیش‌ها.

نقد سریال جن گیر حاکی از این است که با وجود اقتباس از فیلم اصلی ساخته ویلیام فریدکین محصول سال ۱۹۷۳ ،بر اساس تحقیقان گسترده در زمینه ادیان و فرهنگ‌های مختلف ساخته شده است. نویسندگان در طی این تحقیقات تلاش کردند مقوله پرداختن و برخورد با مسئله شیطان را در فرهنگ‌ها و جوامع مختف بررسی کنند.

فصل سوم سریال جن گیر اما برای ساخته شدن باید منتظر بماند. اسلاتر، سازنده این سریال با توجه به تغییرات مدیریتی در کمپانی فاکس و فروخته شده قسمت‌هایی از آن به کمپانی دیزنی هنوز برای ساخت فصل سوم اعلام آمادگی نکرده است.

علاقمندان به فیلم و سریال خارجی می‌توانند برای تماشای آنلاین یا دانلود سریال خارجی به سایت پلان مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *